Seks Imprezy

Jak znaleźć seks imprezę? Jak się przygotować? Czy na pewno chcę w takiej imprezie brać udział? Odpowiedz sobie razem z naszym serwisem! 😉

Jeśli nie jesteś z nikim w związku to nie masz nic do stracenia. Seks impreza będzie dla ciebie przygodą życia. Gorzej to wygląda dla osób będących w związku. Często bowiem tylko jedna osoba z pary ma szersze horyzonty seksualne. A nawet jeśli obie osoby by tego chciały, to patrzenie jak twój partner/partnerka rżnie się z kimś na łóżku obok może psuć nastrój. Mimo, że sami robimy to samo i nie mamy nic przeciwko by druga połówka również się zabawiła, to bycie w bezpośrednim kontakcie z ich seksem dla wielu jest przeżyciem przytłaczającym. Na tego typu imprezy lepiej chodzić samemu. Kompletnie się wyluzować i dać się ponieść namiętności która wisi w powietrzu.

Jak znaleźć seks imprezę? Najlepsze seks imprezy odbywają się pomiędzy nieznajomymi. Z tego powodu wiązane są przez internet. Zapisz się do kilku portali randkowych. Zapisanie do portalu zwykle kosztuje dosyć drogiego sms’a, ale seks imprezy to nie zabawa dla dzieciaków, więc łącznie kilkadziesiąt złotych za kilka najważniejszych serwisów nie powinno być hamulcem dla osoby dorosłej. Staraj się udzielać a prędzej czy później wpadniesz w grupkę znajomych organizujących takie zabawy. Twój profil musi być w pełni wypełniony a zdjęcie dodane. Może nie być twarzy, ale niepełne profile są mało wiarygodne.

Jak się przygotować? Najważniejsze to owłosienie. Jeśli jesteś kobietą to obowiązkowo włosy na zero. Możesz jedynie zostawić paseczek albo wzorek na wzgórku, ale wszędzie indziej nie może być śladu włosów. Jak chcesz być brana na poważnie, to nie możesz dziadować z niedogoloną myszką. Teraz jeżeli jesteś facetem – nie myśl, że ciebie to nie dotyczy. Mężczyzna również musi dbać o włosy. O ile wielu mężczyzn wygląda idiotycznie z interesem ogolonym na zero (las włosów na nogach, klatce, rękach ale między nogami ani włoska) to najlepszą fryzurą będzie taki „dwudniowy zarost”, czyli 2-3 milimetry.

Jak się ubrać? U facetów jest to łatwa sprawa – ubrać się z klasą. Seksowny facet to elegancki facet. U kobiet jest większy problem, bo nie wiadomo jakie jest towarzystwo spotkania. Na jedne imprezy kobiety przychodzą w dziwkarskich strojach (nie w negatywnym znaczeniu, po prostu takich strojach jak na filmach porno), a na niektórych w drogiej bieliźnie i pończochach z pasem. Najlepiej podejrzyj zdjęcia w profilach przyszłych uczestników imprezy. Tam będzie widać jaki jest dress code. Nakrycie wierzchnie nie ma znaczenia, bo w progu się je zdejmuje.

Sex Imprezy. Czy warto?
Odpowiedź jest jedna: Warto. Przez wieki tego typu zabawy nazywały się różnie – orgie, dionizje, schadzki… Warto zauważyć, że towarzyszyły ludziom od zarania dziejów. Dlaczego? To trudno opisać.
Po pierwsze rozkosz. Zwykła, hedonistyczna rozkosz. Po drugie: nic nie podnosi własnej samooceny niż bycie rozchwytywanym w ten najbardziej pierwotny sposób. Po trzecie: zdziwilibyście się ile znajomości biznesowych i politycznych zostało zawartych w ten sposób. Na amerykańskich uniwersytetach są wiązane bractwa wokół seks imprez.
A najważniejsze – z każdym dniem się starzejemy. Jeżeli teraz nie zaczniemy robić tego, co życiu daje smak, to kiedy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *