Kobieta szuka faceta

Takich ogłoszeń pojawia się coraz więcej. Na portalach randkowych oczywiście. A tam gdzie są samotne i chętne kobiety – powinniśmy być i my.

Na początku chciałbym obalić mit, że na takich portalach rejestrują się tylko nieatrakcyjne dziewczyny. To oczywista nieprawda. Internet rozprzestrzenił się w każdej części naszego życia. Dla wielu dziewczyn to najlepsze miejsce na znalezienie faceta. Czemu? Znam np. dziewczyny, które uczą się na typowo kobiecym kierunku. Czy na studiach jakąś pedagogikę, czy w szkole np. fryzjerstwo. Te dziewczyny nie mają w swoim otoczeniu mężczyzn,więc wchodzą na portal. Dodadzą sobie trochę w biuście, zmniejszą bioderka. Napiszą, że ich hobby to książka i film. I co? I już są gotowe na randkę. Mogą poznawać nowych ludzi.

Jakie są przewagi randek z internetu?

W podrywaniu używany jest taki termin jak „syndrom turysty”. Turysta to facet, którego dziewczyna nie zna. Co jeszcze lepsze – on jutro albo pojutrze wyjeżdża z miasta i nigdy więcej go nie zobaczy. Z takim facetem jest gotowa na wszystko. Przed takim facetem nie boi się wyjść na łatwą, bo… on i tak nikomu nie powie. Jak się to ma do randek internetowych? Tutaj zachodzi taka sama sytuacja z tym szczegółem, że zazwyczaj wszystko dzieje się w jednym mieście. Nie zmienia to faktu – poznają się dwie osoby z różnych środowisk. Żadnej stronie nie zależy jak wypadnie w oczach drugiej. Obie są na randce tylko dla przyjemności. Czego my, faceci możemy chcieć więcej?

Czy laski idąc na randkę z nieznajomym nastawiają się na seks?

Postanowiliśmy przeprowadzić małą ankietę. Wszystkie dziewczyny na takie pytanie odpowiedziały „nie”. My jednak wierciliśmy głębiej i w końcu trafiliśmy w sedno. Na pytanie „jaką bieliznę ubierasz na pierwszą randkę z nieznajomym?” prawie wszystkie odpowiedziały, że seksowny komplet. Dlaczego? Przecież pod sukienką lepiej działa sztuczny push-up, a samej bielizny nie widać. To daje nam jeden wniosek – dziewczyny idąc na randkę są gotowe na to, że może ona skończyć się wspólnie w mieszkaniu. Nie idą po to, by rzucić się na faceta, lecz by zostać uwiedzione. Jak na filmach – ulec nowo poznanemu mężczyźnie.

Jaki profil powinniśmy założyć, żeby zdobyć kandydatki na randkę?

Odpowiedź jest prosta: poprawny. Pod każdym względem poprawny. Zbyt doskonały opis naszej osoby to nieskromność, a w oczach kandydatki najzwyczajniejsze przechwałki. Ze skromnością też nie można przesadzać. Nie należy robić z siebie ofiary losu. Profilem nie da się podrywać. Profil ma nie odstraszyć dziewczyny. Uwodzić będziesz na spotkaniu, ale to już temat na inną rozmowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *